Politseimuuseumil on uus buss!

Koostöös Politsei-ja Piirivalveametiga sai Eesti Politseimuuseum endale uue väljasõitude bussi, mis alustab juba tänasest sõitu Viljandimaale ja Jõgevamaale.
Tänasest sõidab Eestimaa teedel uus Politseimuuseumi buss Nissan Primastar, mis oli varasemalt kasutusel Politsei-ja Piirivalveametis.

“Koostöö Politsei-ja Piirivalveametiga on olnud viljakas, tänu nendele on meil võimalik jõuda veel rohkematesse lasteaedadesse ja koolidesse” sõnab Virumaa Muuseumide juhataja Ants Leemets. Kui siiani kasutati autot järelhaagisega, et kõik eksponaadid kaasa mahuksid, siis nüüd on see mure lahendatud. “ Oleme uut bussi juba kaua oodanud, sest see hõlbustab meie igapäevatööd oluliselt” lisas Politseimuuseumi juht Andrus Eesmaa.

Politseimuuseumi uus buss.jpeg

Väljasõitudega tuuakse noortele muuseum veelgi lähemale ning tehakse ennetustööd. Sel aastal on käidud juba Tartumaal, Harjumaal, Võrumaal, Valgamaal, Raplamaal ja paljudes muudes kohtades. Politseimuuseum tuleb välja ennetusteemaliste programmidega ka erinevatele suurüritustele, lastelaagritesse kui firmapidudele.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s